HomeNieuwsCrossFit GamesHalve finale CrossFit 2022 - Alle 10 roosters aangekondigd

Halve finale CrossFit 2022 – Alle 10 roosters aangekondigd

-

De laatste kwalificatiefase voor de NOBULL CrossFit Games van 2022 start nu echt bijna. De CrossFit halve finale-evenementen van 2022 beginnen op 20 mei 2022 en lopen tot 12 juni 2022. In dit artikel kijken we naar de roosters van de 10 halve finale-wedstrijden

Gekwalificeerde atleten omvatten:

  • De top 120 individuele atleten en top 80 teams uit Noord-Amerika
  • De top 60 individuele atleten en top 40 teams uit Europa
  • De top 30 individuele atleten en top 20 teams uit Oceanië
  • De top 30 individuele atleten en top 20 teams uit Zuid-Amerika, Afrika en Azië.

De atleten zullen strijden in een halve finale op hun thuiscontinent om een plek te verdienen op de CrossFit Games van 2022. Bekijk hieronder alle 10 Halve finale elite individuele roosters:

Schema CrossFit Halve Finale 2022

Hieronder staan de data voor de 10 halve finales gepland voor het CrossFit-seizoen 2022 en hun respectievelijke roosters:

Torian Pro | Week één — 20-22 mei 2022
Oceanië | Pat Rafter Arena, Brisbane, Australië

Heren:

  • Ricky Garard
  • Jay Crouch
  • Bayley Martin
  • Bayden Brown
  • Jack Clark
  • Matt McLeod
  • John Champion
  • Riley Martin
  • Royce Dunne
  • Jake Standen
  • Kurtis Jackson
  • Rees Machell
  • Joel Molinia
  • Evan Morris
  • Peter Ellis
  • Jake Douglas
  • Kosta Ilic
  • Ash Roozendaal
  • Matt Gilpin
  • James Newbury
  • Kieren Power
  • Liam Ford
  • Zac Thomas
  • Mitch Clarke
  • Mitchell Case
  • Thor Hajnal
  • Jack Fleming
  • Mason Doherty
  • Darcy Hancock
  • Jake Soles

Dames:

  • Tia-Clair Toomey
  • Kara Saunders
  • Ellie Turner
  • Bailey Rogers
  • Madeline Sturt
  • Jamie Simmonds
  • Gemma Hauck
  • Elly Hutchens
  • Danielle Ford
  • Georgia Pryer
  • Rachel Toomua-Faumuina
  • Chloe Gregory
  • Emma Wright
  • Adrienne Geary
  • Grace Walton
  • Carrie Freestone
  • Amy Alessi
  • Georgia Welsman
  • Emily De Rooy
  • Tahlia Jordan
  • Joelene Neville
  • Castell Pridgen
  • Lucy Clark
  • Bec Glenister
  • Georgia Otto
  • Katie Brock
  • Julia Hannaford
  • Emily Atton
  • Jade Williams
  • Olivia Kelly

CrossFit Lowlands Throwdown | Week één — 20-22 mei 2022
Europe

Heren:

  • Björgvin Karl Gudmundsson
  • Lazar Đukić
  • Moritz Fiebig
  • Sam Stewart
  • Fabian Beneito
  • Uldis Upenieks
  • Adrian Mundwiler
  • Kevin Jurs
  • Enrico Zenoni
  • Haraldur Holgersson
  • Tiago Luzes
  • Luka Đukić
  • Iurii Marincenco
  • Victor Ljungdal
  • Michael Smith
  • Lucas Heuzé
  • Casper Gammelmark
  • Nikita Yundov
  • Dami Martínez
  • Luke Vunjak
  • Fernando Martin
  • Calum Clements
  • Matúš Kočar
  • Philip Lundqvist
  • Tapias Romo
  • David Mata
  • Augusto Gesso
  • Piotr Mielczarek
  • Jonas Mueller
  • Mats Cibis

Dames:

  • Gabriela Migała
  • Ragnheidur Sara Sigmundsdottir
  • Lucy Campbell
  • Matilde Garnes
  • Laura Horvath
  • Karin Freyová
  • Elena Carratala Sanahuja
  • Claudia Gluck
  • Megan Lovegrove
  • Ella Wunger
  • Mia Hesketh
  • Linda Keesman
  • Noortje Bleeker
  • Martyna Krysiak
  • Julie Hougard
  • Vesleymay Kollstad
  • Jasmine Ghilardi
  • Oihana Moya
  • Sanna Venäläinen
  • Nelli Nurmi
  • Madeleine Persson
  • Sapphire Goddard
  • Andrea Solberg
  • Oddrún Eik Gylfadottir
  • Jana Geertz
  • Anaïs Lancry
  • Tatiana Diakou
  • Emiko Naets
  • Valentina Magalotti
  • Maria Längfors

Syndicate Crown | Week één — 20-22 mei 2022
North America | Knoxville Civic Coliseum, Knoxville, TN

Heren:

  • Justin Medeiros
  • Scott Panchik
  • Griffen Roelle
  • Will Moorad
  • Jayson Hopper
  • Cole Greashaber
  • Ben Smith
  • Tudor Magda
  • Garrett Clark
  • Taylor Self
  • Mark Hutchinson
  • Brian Huynh
  • Jacob Pfaff
  • Alec Smith
  • Tristan Maiorano
  • Roldan Goldbaum
  • Scott Tetlow
  • Spencer Arey
  • Evan Rogers
  • Matt Poulin
  • Raymond Romanick
  • Mike Evans
  • Dex Hopkins
  • Daniel Sterling
  • Mathias Porter
  • James Sprague
  • Vicente Azua Jr.
  • Hal Fisher
  • Rafael Sancen
  • Mike McDonald

Dames:

  • Alexis Raptis
  • Kristi Eramo O’Connell
  • Paige Semenza
  • Arielle Loewen
  • Haley Adams
  • Olivia Sulek
  • Christine Kolenbrander
  • Kristine Best
  • Emily White
  • Madison McElhaney
  • Meredith Swindle
  • Colette Casey
  • Hollye Henderson
  • Sequoia Barrera
  • Katie Calyore
  • Cody Veteto
  • Allison Ralfs
  • Faith Stewart
  • Abigail Domit
  • Annalise Moore
  • Paulina Haro
  • Roran Scott
  • Kelsey Schulte
  • Gabby McClelland
  • Natalie Thompson
  • Ellia Miller
  • Tayler Sykes
  • Madi Jones
  • Karis Demi

Mid-Atlantic CrossFit Challenge | Week twee — 26-29 mei 2022
North America | Knoxville Civic Coliseum, Knoxville, TN

Heren:

  • Noah Ohlsen
  • Saxon Panchik
  • Spencer Panchik
  • Tyler Christophel
  • Dallin Pepper
  • Jake Berman
  • Cole Sager
  • Hunter Holifield
  • Mike Needleman
  • Logan Collins
  • Luis Oscar Mora
  • William Leahy IV
  • Mitchel Stevenson
  • Reilly Good
  • Jake Marconi
  • Cam Crockett
  • Justin Rhodes
  • Chase Smith
  • Zach Watts
  • Nick Thomas
  • John Coltey
  • Connor McDonald
  • Tanner Balazs
  • Frank Mastroianni
  • Richie Carrel
  • Phillip Muscarella
  • Lee Sharum
  • Travon Benton
  • Robert Yates
  • Mitch McClune

Dames:

  • Danielle Brandon
  • Brooke Wells
  • Sydney Michalyshen
  • Kelly Clark
  • Faith Ferguson
  • Lindsey Porter
  • Shelby Neal
  • Baylee Rayl
  • Kacey Wells
  • Leah Irons
  • Mary Helen Saunders
  • Keara Napoli
  • Rebecca Fuselier
  • Hayley Murillo
  • Emma Gardner
  • Lydia Schaake
  • Marisa Flowers
  • Samantha Petrich
  • Taylor Reber
  • Megan O’Donnell
  • Gabrielle Spenst
  • Kyra Milligan
  • Callerina Key
  • Rachel Thibodeaux
  • Claire Truax
  • Jordan Adcock
  • Taylor Babb
  • Danielle Kearns
  • Jessica Schwartz

CrossFit Fittest in Capetown | Week twee — 26-29 mei 2022
Africa | Coetzenburg Sport Centre, Stellenbosch University, Stellenbosch

Heren:

  • Jason Smith
  • Ruan Devenage
  • Kealan Henry
  • Richard Wollboldt
  • Darren Zurnamer
  • Ruan Potgieter
  • Hilmar Von Mansberg
  • Mohamed Elomda
  • Brandon Jacobs
  • Michael Van Tonder
  • Barend Smit
  • Trent Williams
  • Dale Smith
  • Mohamed Sherif
  • Devin Ramsden
  • Conrad Winnertz
  • Robert Heuer
  • Justin Holliday
  • Richard Smith
  • CJ Ward
  • Assem Effat
  • David Segun
  • Estian Ferreira
  • Radouane El Ghadouini
  • James Van Dongen
  • Abdelrahman Abdullah Cavio
  • Belal Hesham
  • Hamilcaro Brice
  • Joubert Boshoff
  • Youssef Ehab

Dames:

  • Michelle Merand
  • Michelle Basnett
  • Lee Keyrouz
  • Dina Swift
  • Christina Livaditakis
  • Anneke Spies
  • Leeverne Engelbrecht
  • Mary Jamieson
  • Tanha Bouffe
  • Angelique Connoway
  • Ingy Hassam Eldin
  • Reegan Finkel
  • Nicola Temperman
  • Georgia Ayres
  • Gilmari Reyneke
  • Emma Morgan
  • Ziamay Malan
  • Mena Mahmoud
  • Aya Fouad
  • Maxx Klynsmith
  • Assma Lalaoui
  • Megan Faul
  • Laura Hume
  • Alisha Stone
  • Jessica Thomson
  • Tammy Taylor
  • Carla Henriet
  • Leilani Tison
  • Zandre Coetzee
  • Dalia Al Amry

Far East Throwdown | Week drie — 2-5 juni 2022
Asia | Busan, South Korea

Heren:

  • Roman Khrennikov
  • Aleksandar Ilin
  • Hamzeh Tarefi
  • Denis Samsonov
  • Anthony Haynes
  • Morteza Sedaghat
  • Vitaliy Stepanov
  • Seakbeam Kim
  • Eren Kim
  • Artyam Matsak
  • Andrey Fedotov
  • Arthur Semenov
  • Grigory Gribenyuk
  • Vladislav Zakhovaev
  • Ruslan Miftakhov
  • Hyunsu Kim
  • Seungjong Kim
  • Ilyas Kuliev
  • Kim Jinsam
  • Geunjin Kim
  • Marcus Kwak
  • Evgeniy Glushkov
  • Nasser Alruwayeh
  • Ram Dover
  • Road Alshahrani
  • Anatolii Borisenko
  • Dmitry Gurin
  • Ignatiy Chomchoev
  • Mevlüt Agir
  • Min Sun Kim

Dames:

  • Seungyeon Choi
  • Shahad Budebs
  • Seher Kaya
  • Dawon Jung
  • Uracha Teerawanitsan
  • Or Cohen
  • Dema Zebdieh
  • Maria Astashova
  • Yuko Sakuyama
  • Omer Reshef
  • Merve Gokcil
  • Florence Wong
  • Tatiana Evseeva
  • MinJeong Kim
  • Dara Al-Kayyali
  • Raja Hashemi
  • Hajer Jamal
  • Nina Juna
  • Gaeun Kim
  • Rena Urabe
  • May Hazan
  • Mariam Alhilli
  • Nataly Soboleva
  • Khushi Verma
  • Sarah Abu Shawish
  • Byun Eunche
  • Landy Eng
  • Hyerin Baek

Granite Games | Week drie — 2-5 juni 2022
North America | Minneapolis, MN

Heren

  • Chandler Smith
  • Samuel Kwant
  • Phil Toon
  • Zachery Buntin
  • Brent Fikowski
  • Tyler Eggimann
  • Timothy Paulson
  • Nick Mathew
  • Colten Mertens
  • Norman Woodring
  • John Wood
  • Anthony Davis
  • Casey Crable
  • Marquan Jones
  • Travis Mayer
  • CJ Gerald
  • Joshua Hong
  • Dylan Hamming
  • Leonel Franco
  • Matt Dlugos
  • Jordan Hayward
  • Sam DeMeester
  • Chase Merrill
  • Carlos Albaladejo
  • Josh Woodhull
  • Joe Pierro
  • Eric Evans
  • Marshall Creed
  • Stewart Jones
  • Kyle Baughman

Dames:

  • Mallory O’Brien
  • Amanda Barnhart
  • Alex Willis
  • Feeroozah Saghafi
  • Kloie Wilson
  • Caroline Stanley
  • Dani Speegle
  • Kelly Stone
  • Emily Rolfe
  • Chelsea Nicholas
  • Zoe Warren
  • Ashley Shoemaker
  • Karisa Stapp
  • Sydney Wells
  • Kaela Stephano
  • Jess Harper
  • Lindsey Motl
  • Julia Glotz
  • Emily Defeo
  • Nataya Fullmer
  • Jordan Szewc
  • Danielle Oliveri
  • Jessica Meek
  • Andrea Szarkowicz
  • Sierra Tjelmeland
  • Ana Valladares
  • Kelly Benfey
  • Victoria Caruso

CrossFit Copa Sur | Week vier — 10-12 juni 2022
South America | Shopping Vitória, Enseada Do Suá, Vitória

Heren:

  • Guilherme Malheiros
  • Agustin Richelme
  • Nicolas Bidarte
  • Kaique Cerveny
  • Anderson Primo
  • Omar Martinez
  • Gustavo Errico
  • Martin Gonzalez
  • Lucas Da Rosa
  • Santiago Comba
  • Williams Rios
  • Agustin Ezequiel Guiñazu
  • Bruno Marins
  • Piero Gorichon
  • Thainá Toma
  • Guilherme Domingues
  • Kalyan Souza
  • Joao Pedro Barcelos
  • Maximiliano Arigossi
  • Vitor Caetano
  • Lucas Arce
  • Igor Lino
  • Pedro Martins
  • Bruno Grigoleto
  • Esteban Ospina
  • Nicolás Canil
  • Luiz Henrique Alves Moreria
  • Fabio Dechichi
  • Pablo Chalfun
  • Juan Manuel Seitun

Dames:

  • Luiza Marques
  • Julia Kato
  • Melina Rodriguez
  • Valentina Rangel
  • Victoria Campos
  • Alexia Williams
  • Thais Nunes
  • Carol Colling
  • Amanda Fusuma
  • Lucy Pacheco
  • Kiara Priscillia Schneider
  • Constanza Cabrera
  • Claudia Amaral
  • Andreia Pinheiro
  • Emily Andrade
  • Claudia Espinosa
  • Caroline Ferreira
  • Giovanna Magnani
  • Evelin Alvarez
  • Laura Gonzalez-Marin
  • Amanda Bacetti
  • Bruna Fernandes
  • Bruna Baxhix
  • Maísa Ghanem
  • Emiliana Guerra
  • Barbara Caravello
  • Jane Silva
  • Tassia Dadda
  • Gabriela Marrafon

Strength In Depth | Week vier — 10-12 juni 2022
Europe | ExCeL London, London, England

Heren:

  • Willy Georges
  • Jonne Koski
  • Alex Kotoulas
  • Guillaume Briant
  • André Houdet
  • Henrik Haapaleinen
  • PD Savage
  • Tommaso Pieri
  • Elliot Simmonds
  • Dumain Antoine
  • Alexandre Pinsolle
  • Simon Mantyla
  • Dimitris Fotiou
  • Reggie Fasa
  • Marcus Erixon
  • Zack George
  • Giorgos Karavis
  • Ludvig Hahnsson
  • Jan Matiaska
  • Kristóf Horváth
  • Bryan Hernández
  • Daniel Camacho
  • Bartek Lipka
  • Jan Arnd Finkenberg
  • Eliott Genin
  • Ioannis Papadopoulos
  • Sammy Wright
  • Giovanni Angelozzi
  • Hugo Sousa
  • Marius Tinglum Pettersen

Dames:

  • Emma McQuaid
  • Jacqueline Dahlstrøm
  • Emma Tall
  • Solveig Sigurdardottir
  • Marie Robin
  • Tayla Howe
  • Thuridur Erla Helgadottir
  • Matilda Spanou
  • Aoife Burke
  • Katrin Tanja Davidsdottir
  • Emelie Lundberg
  • Chiara Saladra
  • Maribel Gallardo
  • Metty Greneron
  • Elisa Fuliano
  • Evie Hollis
  • Vanessa Wagner
  • Franziska Höger
  • Julia Blazejowska
  • Nicole Heer
  • Marta Ricottini
  • Carina Simoes
  • Ella Wilkinson
  • Silje Toennesen
  • Katharina Isele
  • Angelica Bengtsson
  • Hannah Phipson
  • Samantha Briggs

Atlas Games | Week vier — 10-12 juni 2022
North America | Complexe Sportif Claude Robillard, Montreal, Québec, Canada

Heren:

  • Jeffrey Adler
  • Patrick Vellner
  • Jack Farlow
  • Cédric Lapointe
  • Alexandre Caron
  • Peter Mason
  • Dylan Pettit
  • Alex Vigneault
  • Logan Collings
  • Austin Spencer
  • Tristan Maiorano
  • Nycolas Joyal
  • Benoít Boulanger
  • Jean-Simon Roy-Lemaire
  • Connor Duddy
  • Jack Rozema
  • Collin Garnek
  • Stephen Jones
  • Tyler Lee
  • Josh Workman
  • Damian Conciatori
  • Jeremy Vigneault
  • Anthony Vorachak
  • Stephan Neer
  • Jordy Gremillion
  • Drake Lewis
  • Skyler Ocetnik
  • Gunnar Regan
  • Will Bennett

Dames:

  • Emma Lawson
  • Freya Moosbrugger
  • Paige Powers
  • Caroline Conners
  • Erin Vandendriessche
  • Carolyne Prevost
  • Hattie Kanyo
  • Callista Lang
  • Amy Morton
  • Mirakim Couvrette
  • Alison Scudds
  • Elena Budz
  • Nikki Matarazzo
  • Molly McGrandy
  • Hayley Hunter
  • Michelle Palmer
  • Tori Dyson
  • Logan Filo-loos
  • Gabrielle Ocker
  • Lexi Neely
  • Dani Horan
  • Hanna Mrochuk
  • Alexys D’Tiole
  • Alaina Savage
  • Addison Desrosiers
  • Jackie Violette
  • Stacy Loushin
  • Ellie Tarence Hiller

Wij kijken nu al uit naar deze halve finales. Het belooft weer een spannende race te worden tussen bekende en onbekende namen. Wie zien we straks terug op de Games?

DELEN IS SPORTIEF

RECENTE ARTIKELEN